قیمت بروز پاکشتی – قیمت به روز شده پاکشتی – پاکشتی برای فروش

0

قیمت بروز پاکشتی – قیمت به روز شده پاکشتی – پاکشتی برای فروش

قیمت پاکشتی,قیمت پاکشتی صفر,قیمت پاکشتی در دبی,قیمت پاکشتی در شیراز,قیمت پاکشتی نو,قیمت پاکشتی سوزوکی,قیمت پاکشتی ایرانی,قیمت پاکشتی هوندا,قیمت موتور پاکشتی,قیمت موتور پاکشتی نو,قیمت موتور پاکشتی صفر,قیمت موتور پاکشتی در شیراز,قیمت موتور پاکشتی سوزوکی,قیمت موتور پاکشتی ایرانی,قیمت موتور پاکشتی هوندا دیو,قیمت موتور پاکشتی هوندا,قیمت موتور سیکلت هوندا پاکشتی,قیمت موتور پاکشتی دیو,قیمت موتور پاکشتی دست دوم,قیمت موتور پاکشتی یاماها,قیمت موتور پاکشتی تهران,قیمت موتور پاکشتی پرواز

موتور پاکشتی یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

قیمت بروز پاکشتی

موتورها پاکشتی چند زمانه است ؟

موتورهای پاکشتی در هر مدل و با هر مارکی باشد در دو مدل ۲ زمانه و ۴ زمانه وجود دارد. این ها نشان دهنده تفاوت در زمانهای احتراق در موتور است.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

لوازم یدکی کدام موتور پاکشتی در بازار راحت تر قابل خرید است ؟

همانطوری که قبلا اشاره شد لوازم یدکی هوندا دیو Honda dio در همه شهرهای ایران قابل خرید است و راحت تر و با هزینه کمتری قابل خرید است. همچنین میتوانید قطعات درخواستی خود را از تنها شرکت وارد کننده این موتورها ، “امین موتور” خریداری نمایید. ضمنا قطعات یاماها جوگ نیز به راحتی قابل تهیه است.

 

آیا موتور پاکشتی نیاز به پلاک دارد ؟

موتور پاکشتی به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود (۶۰ تا ۷۰ کیلومتر) دوچرخه به حساب می آید و نیازی به پلاک ندارد.

 

موتور پاکشتی چه امکاناتی دارد ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

قیمت به روز شده پاکشتی

چه شرکتهایی موتور پاکشتی تولید می کنند ؟

به دلیل استقبال بی نظیر از این موتورهای پرتوان ، در اکثر کشورهای آمریکایی و اروپایی و همچنین در بیشتر کشورهای آسیایی موتور پاکشتی به وفور یافت می شود. در حال حاظر شرکتهای زیادی این موتور را تولید می کنند. اما بهترین و با سابقه ترین آنها عبارتست از : هوندا ، یاماها و سوزوکی که همگی در کشور ژاپن واقع شده اند.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

موتور پاکشتی یک نوع دوچرخه است که شامل قوانین راهنمایی رانندگی نبوده و نیاز به گواهینامه ندارد. به راحتی و بدون دغدغه میتوانید در تمامی نقاط شهر تردد نمایید. توجه داشته باشید کلاه ایمنی برای دوچرخه و تمامی وسایل نقلیه الزامی است.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

[static_block_content id=”36″]

 

[static_block_content id=”34″]

Race riots whites in northern write my papers cities reacted violently to the influx of black immigrants.

نظرات بسته اند

فروش موتور